Vjeshtë

BRYG

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
151
Pëlqime
144
Pikë
43
🍁
Po hap një temë për vjeshtën, me fotografi të bëra nga ne.
Këtë vit kemi dhe nja një muaj kohë, deri sa të bjerë 🍁gjethja e fundit.
 
Last edited:

Nicktjeter

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
514
Pëlqime
402
Pikë
63
IMG_20201018_114918142.jpg
Gjethet jane akoma jeshil,ama sot kishte shi e diell bashke per pak kohe.
 

Odin

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 21, 2020
Mesazhe
78
Pëlqime
75
Pikë
18
Jam i lumtur, jetoj ne nje vend ku ka Tetor. ❤
Shikoni siluetin e pyjeve, okra magjepsese e Vjeshtes...520DDC2C-0732-49D8-9479-285E592AA3BB.jpeg
 
Top