Vdes legjenda e biliardos, Willie Thorne

TechGuy

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 18, 2020
Mesazhe
824
Pëlqime
23
Pikë
16
Ai mbeti në gjendje kome të indikuar të dielën nga mjekët.

Lajmi tragjik u njoftua në GoFundMe të tij këtë mëngjes, përcjell lajmi.net.

Julie O’Neill, e cila hapi faqen, shkruajti se Thorne hyri në tronditje septike gjatë natës dhe ai pushoi së reaguari ndaj trajtimit.

Thorne u dërgua në spital javën e kaluar me një presion të ulët të rrezikshëm të gjakut ndërsa luftoi me guxim leukeminë. /Lajmi.net/
 
Top