Vagina Floreale!

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
flow.jpeg

Aroma e vagines ndryshon nga personi ne person. Dicka eshte e sigurte, ajo vetepastrohet me lengjet e saj.
Pra nese nje femer ka pasur raporte seksuale te shendetshme, asnje mashkull sduhet te merakoset qe te vendose gjuhen prap aty
sepse do e gjeni sikur ne diten e pare ne celjen e saj.
Vagina ka dicka te ngjashme me peshkaqenet.
Lubrifikuesi i vagines dhe nje substance qe krijohet ne vajin e melcise se peshkaqeni kane dicka te perbashket.
Ashtu sikur tek kafshet , aroma e vagines terheq meshkujt.
Nje seksologe e famshme amerikane vendosin aromen e saj si parfum e vuri re qe meshkujt jo vetem qe e vinin re me shume
(pra e nuhasnin me shume) por madje e benin ate me terheqese ne syte e tij
Jo vetem aq por vete femrat qe vinin pak leng lubrifikimi ne pulsin e dores apo rreze qafes ndiheshin shume me te sigurta ne ate cfare benin
Ndiheshin si hyjnesha.
flow3.jpg

Dhe ska rendesi nese forma jote eshte nje zambak apo nje orkide e hapur, nese klitori yt ( qe ne te vertete eshte nje penis jo i zhvilluar ) eshte pak me i dale
pak me i fshehur apo nese buzet e tua kane nje forme qe ste pelqen dhe aq, dikush do i dashuroje.
Te hash shendetshem e te besh seks rregullisht i ben mire shendetit te vagines tende sepse perndryshe ajo lule do thahet.
Ne nje kontekst poetik dhe nje forum maskilist ( :p) ka dicka dehese ne kete teme, qofte per femrat apo per meshkujt.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Tash po mendohem te rikujtoj parfumet. :p

Gjithmone do mbeshtes idene time se eshte dicka me e thelle se vet dashja per te terhequr gjinine e kundert. :)
Ne gjenetiken mashkullore mendoj se eshte instaluar mjeshterisht nje qelize qe shkakton vibrim fizik e psikollogjik ne admirim te gjinise femerore. :)
Vibrim mbush me emocion e deshire,jo rralle here mbi normat (ku s'di si do ish kufiri apo limiti i asaj qe themi cak. ) :)
 

Vvetoni

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 20, 2020
Mesazhe
95
Pëlqime
150
Pikë
33
Jeni prish krejt rinia😋🤔
Çka me than unë i mjeri, mirë që mu kthy të nuhaturit, se me hup keso arome nuk me ish fal
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Jeni prish krejt rinia😋🤔
Çka me than unë i mjeri, mirë që mu kthy të nuhaturit, se me hup keso arome nuk me ish fal
Kam degjuar se nga covidi te pritet dhe oreksi 😆
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Tash po mendohem te rikujtoj parfumet. :p

Gjithmone do mbeshtes idene time se eshte dicka me e thelle se vet dashja per te terhequr gjinine e kundert. :)
Ne gjenetiken mashkullore mendoj se eshte instaluar mjeshterisht nje qelize qe shkakton vibrim fizik e psikollogjik ne admirim te gjinise femerore. :)
Vibrim mbush me emocion e deshire,jo rralle here mbi normat (ku s'di si do ish kufiri apo limiti i asaj qe themi cak. ) :)
Epo jo te gjithe dime te ndertojme fjale bukur si ty (😭)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Epo jo te gjithe dime te ndertojme fjale bukur si ty (😭)
Do ta flak ironine tende 😎,qe s'me le e njehere serioz te behem me punen time 😋 mbi teme,si nje bletez qe rrotullohet ne epiqendren e nje luleje te marre sa me shume pjalm 🤭
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113

Sara

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 14, 2020
Mesazhe
68
Pëlqime
70
Pikë
18
Un jam e turpshme me na marsh t keqen
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Top