Tema e daljes nga forumi.

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,422
Pëlqime
1,770
Pikë
113
Serish per ata qe bejne dalje nga forumi me pershendetjet e tyre eshte kjo teme. :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,422
Pëlqime
1,770
Pikë
113
Pasdite te kendshme . :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,422
Pëlqime
1,770
Pikë
113
Mos ikni 🙄
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,422
Pëlqime
1,770
Pikë
113
Naten lexuesa

Se shkrues jam vete. 😛
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,422
Pëlqime
1,770
Pikë
113
Naten te gjithe o coperza kristali.

Jave e mire neser per ju.
Iku i moçmi te thur endrrat si plasteline. 😂🤣
 

Odin

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 21, 2020
Mesazhe
95
Pëlqime
88
Pikë
18
Naten te gjithe o coperza kristali.

Jave e mire neser per ju.
Iku i moçmi te thur endrrat si plasteline. 😂🤣
Thuri o baba, thuri, ne mengjes te lutem dua te gjej pjaten e qumeshtit e copen e perditshme te bukes ne tavoline.
Te njom gojen dhe te kujtoj Sheftelin sa te but e te mbushur e kishte gjoksin.

Shiko me posht my Shefteli.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,052
Pëlqime
834
Pikë
113
Jeni pak por sak.
Ju dua!
 
Top