Sot,,,,,,,,,,,,,!

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,596
Pëlqime
1,241
Pikë
113
Sot pres te takoj dike,nqs nuk gjen e sot ai justifikimin e 101. :(
 

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
429
Pëlqime
329
Pikë
63
Website
forumi.net
Sot, dite per gjume....
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,596
Pëlqime
1,241
Pikë
113
20200719_180211.jpg20200719_180615.jpg

Sot.... e vulosem. 🙄
 

Nicktjeter

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
514
Pëlqime
402
Pikë
63
Sot plazh theka dhe pjeset qe skisha thekur akoma ne diell 😆
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,596
Pëlqime
1,241
Pikë
113
1595839606202208291677.jpg


Rrugeve. 🙄
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,596
Pëlqime
1,241
Pikë
113
.......te sfidoj. :)

E di perse?

Sepse jam i gjithi plagë. :)
E kur jam plage-jam dhimbja.

:)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,596
Pëlqime
1,241
Pikë
113
Sot isha ne banke.

Kan nje komunikim te cuditshem keto te bankes me njera tjetren.
Une mendoja qe me fliste mua me nje ze si psheretime (kur i pergjigjej ajo tjetra) :oops::oops::oops::oops::oops:
Bejne ndonje kurs gjekundi keta te bankes ?
Pyetje idioteske eshte kjo,por une po e them. 😋
Ma shpif ajo pritja ne banke,e llogarit qe isha nder te paret e te mbarosh ne oren 10. :rolleyes:
 

Nicktjeter

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
514
Pëlqime
402
Pikë
63
Mbreme kisha nje darke,sot dreke,neser darke.
Ky eshte muaji i datelindjeve dhe boshatisjes se llogarise bankare 😆
Pastaj takova nje shoqe ,edhe pse e kisha dje ne plan sot u takuam per 2 minuta e ndenja gjithe pasdite. Ajo ka dy femi.
E keqja e te qendruarit gjate pa femi,te ben te mos i duash... Kete kam vene re keto dite qe skam nerva fare.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,596
Pëlqime
1,241
Pikë
113
,,,,,,,,,Dita ime nisi duke degjuar Alpo Radio ne fb.
Moderator Aristotel Petro (miku im). :)
 

BRYG

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
151
Pëlqime
144
Pikë
43
Sot dita nisi shumë e qete, si dite pushimi qe eshte.
Jashte bie shi papushim dhe kjo perputhet me ato qe dua te bej, duke te dhene edhe nje justifikim per te mos dale.
Por me vone kam ndermend te vesh rroba shiu e te dal.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,596
Pëlqime
1,241
Pikë
113
Sot dita nisi shumë e qete, si dite pushimi qe eshte.
Jashte bie shi papushim dhe kjo perputhet me ato qe dua te bej, duke te dhene edhe nje justifikim per te mos dale.
Por me vone kam ndermend te vesh rroba shiu e te dal.
Aparatin fotografik mos harro.

Ndale castin e na e sill. :)
 

Nicktjeter

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
514
Pëlqime
402
Pikë
63
Si ç'u tha dhe Ismail Qemali firmëtarëve
pasi u ngrit flamuri kuq e zi:
Sot do pimë do i qm.

Sot.
 
Top