Si te zhdukemi nga lista e antareve qe jan ne linje?

Status
Not open for further replies.

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
452
Pëlqime
351
Pikë
63
Website
forumi.net
Opsion qe ju mundeson te zhdukeni nga lista e anetareve pa akses dhe te hiqni ate pjesen "eshte online" nga publiku.

1. Shko tek: https://forumi.net/account/privacy
2. Pastaj hiq te selektuaren: Show your online status.
3. Kliko Ruaj.

Stafi e tejkalon kete opsion qe ju vendosni, pra eshte vetem per antaret pa akses.
 

Kamelia

Moderator/e
Regjistruar
Jun 18, 2020
Mesazhe
173
Pëlqime
18
Pikë
1
Location
Birmingham
Pershendetje @Siar,

Kjo teme ka kaluar 10 dite pa asnje pergjigje. Po e mbyll si teme por mund ta ri-hapesh.

Faleminderit
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top