Si te udhetojme lire.

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Pas 2020,urojme qe do kemi mundesi te levizin me shume.
Per kete une po sjell dicka qe te na beje te kursejme.
Hapi nr 1.
-Kerkoni ne google fluturimet me skyscanner.
Hapi nr 2.
-Mos vendosni data apo destinacion
Screenshot_20210113-160411.png
(Eksploroni gjithandej)
Hapi nr 3.
Mund te vendosni vendin e nisjes,mora shembull Tiranen
Screenshot_20210113-160708.png

Dhe voilaaaa ,fluturimet me cmimet me te uleta ,mjaftoni te klikoni tek data qe do jete surprize 🥰
Nese prenotoni me Kayak per daten qe vendosni do ju jape cmimin me te lire.
Keshillat e tjera :
Fshini kronologjine,zakonisht kompanite ruajne IP dhe sa me shume te klikojme ne nje kerkim aq me shume do i rritet cmimi.
-Nese perdorni app si Vp sepse eshte vertetuar qe nese perdoni nje lidhje nga India psh..cmimi do jete me i ulet. Nese perdorni VPN nga vendi ku eshte origjines se kompanise kushton me lire.
-Fluturimet nderkombetare qe nisen nga e hena deri te enjten mund te kushtojne deri 5% me lire se sa fundjava.
-Nese prenoton te martave nga ora 15 ke shanse ti gjesh me lire
 
Last edited:
Top