Si te ndihmoni forumin?

Status
Not open for further replies.

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
452
Pëlqime
363
Pikë
63
Website
forumi.net
Edhe pse nuk je pjese e stafit ti mundesh te ndihmosh forumin duke raportuar postime jasht teme, fjalor vulgar e etj qe bien ndesh me rregulloren e forumit.

Nese e keni vene re, poshte cdo postimi ekzisto nje buton raport me nje zile ne krah.

Ja nje udhezim i thjeshte:
1) Kliko butonin Report
2) Shkruaj arsyen perse po e raporton
3) Stafi shqyrton raportimin dhe merr masa.

Duke kryer kete veprim ju ndihmoni drejt per drejte ne mbarevajtjen e ketij forumi.
 
Status
Not open for further replies.
Top