Si jeni veshur sot ?

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,501
Pëlqime
1,195
Pikë
113
Kjo eshte Nick. :)
Hera e pare qe e shoh. :)

Gezohem Nick. :)

Bukur bukur. :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,501
Pëlqime
1,195
Pikë
113
Edhe pucrat si adoleshentine,bukur 😆
Po gjeja arsyen e shkrimeve tua ne perputhje me fytyren.

E dyta mjaft esngjellore me ate rrebelizmin e atjeshem. :)

Dua te shtoj se me pelqen fort kombinimi i te bardhes me aksesoret e qafes. :)

S'para e gjej kete forme shume te femrat shqiptare,edhe kryesisht i gjeja tek turistet e huaja. ;)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,501
Pëlqime
1,195
Pikë
113
@Sara

Ja kjo tjetra
shalet thote :ROFLMAO:

Bone njecike ma t'qarte foton ta shoh e une ate qe sheh @Frigg 😋:ROFLMAO:
 

BRYG

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
127
Pëlqime
127
Pikë
43
Bone njecike ma t'qarte foton ta shoh e une ate qe sheh @Frigg 😋:ROFLMAO:
Pa dashur të prish klimën e shakasë, por nga këndvështrimi fotografik duket e pamundur kjo që thua.
Në qoftë se do zbardhte artificialisht tani pjesën që nuk duket, pjesa tjetër që duket do të zbardhej fare e do të na qërronte sytë..
Ekspozimi i saktë është diçka e cila duhet bërë që në fillim.

Në ato kushte drite që ishte, mund të bëheshin vetëm dy gjëra.
1. Mënyra e parë dhe më e thjeshta, ishte që të përdorej drita e telefonit.
2. Mënyra e dytë ishte të shkrepte në HDR (High Definition Range), por kjo kërkon që telefoni të jetë stabil dhe të mos lëvizë, kështu që ajo e para është më e thjeshta.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,501
Pëlqime
1,195
Pikë
113
Pa dashur të prish klimën e shakasë, por nga këndvështrimi fotografik duket e pamundur kjo që thua.
Në qoftë se do zbardhte artificialisht pjesën që nuk duket tani, pjesa tjetër që duket do të zbardhej fare e do të na qërronte sytë..
Ekspozimi i saktë është diçka e cila duhet bërë që në fillim.

Në ato kushte drite që ishte, mund të bëheshin vetëm dy gjëra.
1. Mënyra e parë dhe më e thjeshta, ishte që të përdorej drita e telefonit.
2. Mënyra e dytë ishte të shkrepte në HDR (High Definition Range), por kjo kërkon që telefoni të jetë stabil dhe të mos lëvizë, kështu që ajo e para është më e thjeshta.
Kembet desha ti shoh qarte @BRYG se fajin r ka @Frigg ne kete mes. :p

Sa gjat i ke rene ti nga Kina. 😁
 
Top