Sa shpenzoni per pushimet tuaja ?

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,484
Pëlqime
1,818
Pikë
113
A beni shpesh pushime?

Sa shpenzoni per pushimet tuaja ?
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
839
Pikë
113
Mua me ikin leket qoka kur bej pushime ne Shqiperi 😆
 

Odin

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 21, 2020
Mesazhe
95
Pëlqime
88
Pikë
18
Nuk e shikoj portofolin per pushime.

Por varet se cfare pushimesh do.

Nese do pushime shplodhese, diell, liber, shezllon, eshte gje tjeter, nese do 1 tour ne Everest, ose Kilimanxharo, qe zgjat 3 muaj eshte tjeter gje.
Nese do 1 udhetim me jaht personal duke u bere 3-4 shok bashk, per ta marre nje te tille me qera 10 dite- 2 jave , me gjith ekuipazh, eshte prap tjeter gje.
Por ka edhe njerez qe pushojne ne pyll me jave te tera, vetem me nje cader.

Une i kam provuar te gjitha dhe pa frik mund te them qe pushimet me te mira jane ato ne te cilat ke njerezit me te pershtatshem per ti kaluar. Ketu ku jam, fokusi kryesor i shoqerise jane pushimet, udhetimet. Punohet vetem per keto. Pertje luksit e konfortit njeriu duhet te pushoje duke bere gjera te pa provuara me pare, te rralla e te pa perseritshme.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,484
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Pompeeeee pushime bro ku te dush

Mendo e per Qezarin :ROFLMAO:
 
Top