Rrahje brutale mes femrash, përfundojnë pa ndjenja

TechGuy

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 18, 2020
Mesazhe
824
Pëlqime
23
Pikë
16
Personat prezent në Southsea Common në Portsmouth nxituan për të ndihmuar viktimën ndërsa dy sulmueset u larguan, shkruajnë mediet e huaja, transmeton lajmi.net.

Nëna e viktimës postoi videon në internet në përpjekje për të identifikuar agresoret dhe shkruajti se vajza e saj pësoi nofull dhe hundë të prishur.

Ndiqeni videon më poshtë për të kuptuar më shumë. /Lajmi.net/
 
Top