Rikthehet NBA-ja, kjo është ndeshja e parë

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
452
Pëlqime
363
Pikë
63
Website
forumi.net
Pas disa muajsh pritjeje, sezoni i NBA-së do të rifillojë sonte.Ndeshja hapëse do të jetë midis La Clippersit dhe Orlando Magic-ut.
Kjo ndeshje do të luhet nga ora 21:30 me orën tonë lokale. Pjesa e mbetur e sezonit në NBA do të luhet në qytetin Orlando pa prani tifozësh.

Të gjitha skuadrat tashmë janë vendosur në një pjesë të qytetit ku po kryejnë stërvitjet dhe po qëndrojnë të izoluar nga pjesa tjetër e qytetit.
 
Top