Pytje mbi etiken

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
1- Dilema e trenit.
Nje tren ecen me shpejtesi drejt disa binareve ku jane lidhur 4 veta dhe nuk i zgjidh dot ama mund te ngresh nje leve dhe e co ne drejtim tjeter ku eshte vetem 1 person i lidhur.
Cfare ben ti? E ngre leven duke mbytur ne menyre koshiente nje person apo le fatin te vazhdoje sic e nisi?
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
1- Dilema e trenit.
Nje tren ecen me shpejtesi drejt disa binareve ku jane lidhur 4 veta dhe nuk i zgjidh dot ama mund te ngresh nje leve dhe e co ne drejtim tjeter ku eshte vetem 1 person i lidhur.
Cfare ben ti? E ngre leven duke mbytur ne menyre koshiente nje person apo le fatin te vazhdoje sic e nisi?
Nqs ne drejtimin tjeter i vetem eshte @Siar
e ne ata kater veta eshte @Sara, @Nicktjeter @NeviAna.. @CuteKitty :love:

direkt ngrita leven ta dergoj ne drejtim te @Siar :rolleyes:

Kot s'ma thojne emrin Passion 😋
 

NeviAna..

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
149
Pëlqime
178
Pikë
43
1- Dilema e trenit.
Nje tren ecen me shpejtesi drejt disa binareve ku jane lidhur 4 veta dhe nuk i zgjidh dot ama mund te ngresh nje leve dhe e co ne drejtim tjeter ku eshte vetem 1 person i lidhur.
Cfare ben ti? E ngre leven duke mbytur ne menyre koshiente nje person apo le fatin te vazhdoje sic e nisi?
Nona..si makiniste e vjetêr e jetês. që është.. do shtypi frenat..😁😁😁
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Ia dhe nje pytje tjeter kete e kam shume qef si pytje dhe e bej shpesh.
Duke ditur gjerat qe dini mbi Hitlerin ,te kishit mundesi a do e vrisnit ate sa ishte akoma femi?
 
Top