Proverb i ditës : "Më shumë vret fjala sesa shpata!'

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Po pres @sagittarius te shtoje dicka tek tema.
Se te jete per mua nje jete me kane therur keto fjalet e vashave. :(

Une u thoja (ti me pelqen deri ne marrezi) vec kur ma kthenin ,ndihem me fat qe kam.nje shok si ti.

Zot ndale se eshte te kap nje got helmi ta pi me fund me nje gllëjkë.. ☹
 
Last edited:

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,930
Pëlqime
826
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Po pres @sagittarius te shtoje dicka tek tema.
Se te jete per mua nje jete me kane therur keto fjalet e vashave. :(

Une u thoja (ti me pelqen deri ne marrezi) vec kur ma kthenin ,ndihem me fat qe kam.nje shok si ti.

Zot ndale se eshte te kap nje got helmi ta pi me fund me nje gllëjkë.. ☹
Mer broken vella
Beje dy gllenjka
😀
 
Top