Ploteso fjaline: "Me kalimin e kohes.."

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
449
Pëlqime
350
Pikë
63
Website
forumi.net
Me kalimin e kohes i njeh njerezit me mire.
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,649
Pëlqime
777
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Me kalimin e kohes , piqesh , ose nuk behesh me 😂
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,324
Pëlqime
1,711
Pikë
113
Me kalimin e kohes kuptoj se disa pjese te jetes e histori te sajat me duken sikur mi ka treguar kush,e jo sikur i kam jetuar. :giggle:
 

Anna

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 2, 2020
Mesazhe
56
Pëlqime
89
Pikë
33
Me kalimin e kohes, kupton ato qe nuk doje ti kuptoje🙂
 

Anna

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 2, 2020
Mesazhe
56
Pëlqime
89
Pikë
33
Me kalimin e kohes meson: se duhet te duash veten dhe me pas tjeret!
 
Last edited:

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
449
Pëlqime
350
Pikë
63
Website
forumi.net
Me kalimin e kohes sherohen plaget e zhgenjimit.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
959
Pëlqime
746
Pikë
93
Koha te meson te thyesh tabute e tua
E te mesosh rregulla te tjera jetese,derisa sdo i ndryshosh dhe ato.
Nje adaptim i cdo hershem.
 

BRYG

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
154
Pëlqime
150
Pikë
43
Fiton përvojë, por mund të humbasësh energjinë dhe entuziazmin e dikurshëm.
Mëson më shumë, por edhe gjëra që s'të hyjnë në punë.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,324
Pëlqime
1,711
Pikë
113
,,,,,,,,,,,shpirtin e shtyn ne nje tjeter bote ;)
e per c'do shpirt ka nje bote te pertejme. :rolleyes:

Versioni me i besueshem i alla Passion) :)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
959
Pëlqime
746
Pikë
93
Qe perpikmeria ne orare nuk zbatohet prap se prap.
 
Top