Pershtypja e dites.

Vvetoni

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 20, 2020
Mesazhe
95
Pëlqime
150
Pikë
33
Oj dashnore ku me shkove,
Pse pak uje nuk ma solle,
Uje me pi, une skam mujt
Veç nbuzt tua me u lshu
Me u lshu ne ato buze te amla
Me u ngi si me hanger dardha
Fort te mira e te buta
Fort shume te amla, shume te urta
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113


:oops::oops::oops:
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Nje kohe e zymte
e une ashtu si koha.

M'duket kam mungese vitamine D. :cry:
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
"Të imagjinoj duke u tallur me kotësinë, mediokritetin, duke qenë në atë madhështinë tënde anonime kaq njerëzore, pa ditur të tallesh me askënd. Të imagjinoj në atë heshtjen tënde të ndritur, që edhe e përshkruan aty... Por që nuk do doja ta provoja 😅"

E.G ( e bera e bera)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Nqs c'do shkronje qe shkruhet do shenderrohej ne kordha zanore,disa njerez do i linin pas papagalle,edhe tellalle.

Ku e gjejne ate fuqi,kurajo,kohe,disponim?😳😳😳😳😳😳😳

Ka nje shpjegim(sipas meje kjo),por nuk e them. :D
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Kalamojt jane bo egersira.
Booo ca periudhe,sa ti hedhesh i llaf bejne si rob xhungle
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Dita nisi mire
e u katandis
e rendomte.

:)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Nje pune kam per te bere,e me duket nje mal para. :(

Epo te mbytet tjetri me nje luge uje :rolleyes:
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
U ula ne kafe e me bonte njoni si hero.

Une kam punu 18 ore
un kam marr 1 milion leke ne dite
une beja kete
un beja ate

cuni do gjume
cuni mezi ngrihet

cuni i tij 27 vjec djale e alamet djali (puntor)

nderkohe qe fliste
djali i tij aty(percillej i shkreti,edhe i mbante hatrin). 🤨 🤨 🤨
 

Vvetoni

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 20, 2020
Mesazhe
95
Pëlqime
150
Pikë
33
Shkencëtarët kanë konstatuar se meshkujt me mjekërr janë shumë më tërheqës se femrat me musteqe!
 

Vvetoni

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 20, 2020
Mesazhe
95
Pëlqime
150
Pikë
33
Kush s'u tranu deri tash n'kët Kosovë, kurrë s'u konë normal
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Pershtypje!

I nxehti ne Shqiperi me ka humb disponim te kryej punime,por e kam mendjen ku ti devijoj. ;(

Pershtypja tjeter ikin njerezit si te nderkryer. 🤭🤭
 

Vvetoni

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 20, 2020
Mesazhe
95
Pëlqime
150
Pikë
33
Edi Ramoviç eshte antishqiptari me i madh i shekullit 21. Vella me Vuçiçin, e i ftoht me Kosoven.
 

BRYG

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
165
Pëlqime
157
Pikë
43
Këtë muaj që jam unë me pushime, po bën vetëm erë dhe shi...
 

BRYG

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
165
Pëlqime
157
Pikë
43
Sa herë që hyj në forum, shikoj të regjistruar të rinj, me emra të çuditshëm, por që i kanë pak a shumë njësoj, një emër dhe një gjysmë mbiemri nga pas.
Duket se janë robotë...
Po çfarë duan këtu?!
Ndonjë përfitim do ta kenë, se kot nuk vijnë...
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Sa herë që hyj në forum, shikoj të regjistruar të rinj, me emra të çuditshëm, por që i kanë pak a shumë njësoj, një emër dhe një gjysmë mbiemri nga pas.
Duket se janë robotë...
Po çfarë duan këtu?!
Ndonjë përfitim do ta kenë, se kot nuk vijnë...
Sia kam idene,une heq disa e me jep sistemi 🙄
 
Top