Pershtypja e dites.

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
839
Pikë
113
Hahahahahahahaha

kam qesh me ze 😂😂😂😂😂😂😂😂

ma t'prapt njeri s'kam pa. 😅😂😂
Ler kur me pyeti per moshen u skandalizua.
Rrezik i dola me e madhe se cuni 😂😂
Qysh je aq tha? 2 vite me e vogel se une je?
( Ajo 3 kalamaj,e madhja 13 vjece ghaaaaa)
Ehh i thashe aq jam.
Duhet te hap nej teme vecmas,shqiptari cudiberes me bemat e tij 😆
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
839
Pikë
113
Me kane dal aq shume floke te rinj dhe meqe jane te shkurter me rrine te gjithe hava 😱😂
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,486
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Ka tre dit kafeneja qe pi kafene rri mbyll.

Sot pasi pyeta arsyen me thane
e gjithe shtepia eshte izoluar me temperature (covid).

Haj medet!

Klienti nr 1 une aty perdite :ROFLMAO::ROFLMAO:
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,486
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Me dite e pershtatshme se ajo qe thojne
tjerrje leshi
s'kam pa. 😳 😳 :rolleyes:
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
839
Pikë
113
Dielli i mire shihet ne mengjes.
Dhe kur nuk nis mire ske as cfare pershkruan
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,486
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Beri cupa keto testet per konvikt 19. Ca do te thote? E ka mare karavirusin apo jo?Me kete faqe mbaj barkun me dore nga e qeshura.

Ma ironik njeri s'kam pa. 😂😂😂😂😂😂😂😂
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,486
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Buuuuuummmm!

Bomba!

Diku do shkruaja fjalet e Xhevos.Tehut të shpatës kemi ecur rrufe,
Pastaj shpata ka ecur mbi ne (ju) !
;)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,486
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Qe turqit kane nje filozofi te perdredhur ne sjellje,e asgje korrekte e di,por e italianet si pazar Stambolli po behen. :oops::oops::oops:
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,486
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Duket tmerr kjo temperature
Deshiroj e sotmja te jete me e mire per ty. :)


Pershtypja e dites!

Nje i ftohte qe ka kapluar e flitet per grada minus. :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,486
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Fundjavat tmerr.

P.s @Vvetoni na thuaj si behesh 🤗
Marrim ndonje komposto
apo MELINA e shkojme e vizitojme? :D

Pastaj nuk i njeh Melinat ti Nick se je e vockel. 🙃

Ishin nder te parat pije freskuese qe dolen pas 90 :ROFLMAO:
 

Vvetoni

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 20, 2020
Mesazhe
95
Pëlqime
146
Pikë
33
Marrim ndonje komposto
apo MELINA e shkojme e vizitojme? :D

Pastaj nuk i njeh Melinat ti Nick se je e vockel. 🙃

Ishin nder te parat pije freskuese qe dolen pas 90 :ROFLMAO:
A doni me u infektu a me u imunizu ahaha. Gjalle per momentin temperatura jasht -8 une dritaren hapur 15 minuta.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,486
Pëlqime
1,818
Pikë
113
A doni me u infektu a me u imunizu ahaha. Gjalle per momentin temperatura jasht -8 une dritaren hapur 15 minuta.
Behu mire ti e ne nga distanca do bejme muhabet.

Fole deshiren fole ç'te sjellim ?

@Nicktjeter rriji larg Vetos
Mos e perqafo se e hengre. 😁
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,486
Pëlqime
1,818
Pikë
113
E kam nisur kete 2021 me 70 % te zgjidhjeve qe duhen ,u le perfundim (varja). :rolleyes:
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,486
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Pershtypja e dites?

Sot pashe ne kafene nje njeri (vip) :Dforumesh. :oops:

Makinen e kish me targe TR :)
 
Top