Pershkrimi i dites suaj sot.

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
889
Pëlqime
691
Pikë
93
Sot porosita motren te me blinte dhurata ,dhe u kenaqa aqqq ,sikur te ishin per mua 😆.
Ore @Passion kam nje nip mistrec dhe ngacmojme shume njeri- tjetrin.
-Po cke i them keshtu ti me mua?
-Ty tha mund te ngacmoj sa te dua ,kurse motren time te vogel jo. Ate e trajto mire.
Tani keto meshkujt kane ndonje nuhatje te vecante se si te sillen me nje femer qe ne vegjeli? 😆
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
889
Pëlqime
691
Pikë
93
Me pak ore gjume ,me vonese ne pune dhe puna vuu cdo dyqan u mbyll pas ores 1 e skisha asnje dhurate per niperit.
Per fat nje dyqan qe mi paketoi gjerat pa hyre une brenda,edhe leket ia dhashe tek dera keshtu fshehtas..per fat Krishlindjet u shpetuan 🥰.
Pjesa e tjeter e dites me pret mes gatimit e te ngrenit sikur ska nje te neserme.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
889
Pëlqime
691
Pikë
93
Sot nisi kendshem,kisha nje shoqe per dreke dhe gatuam e u morem me fytyren ta benim sa me elastike e beme thashetheme dhe u clodhem.
Tani ne oren 5 piva nje caj qe me kane dhuruar,teper i mire.
Nje mix gjerash me kanelle,portokall,rozmarine,molle etj.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,090
Pëlqime
1,625
Pikë
113
Kurrizi me djerse. :rolleyes:

Tjera s'kam c'te shtoj. :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,090
Pëlqime
1,625
Pikë
113
3 kafe nje pa kafeine a quhen prap 3 kafe deri tani?
Dy quhen.
Njera eshte fallso. :eek:

:rolleyes:
Nje ngrice e nje ftohte qe c'te them sot.

S'me behej te dilja nga shtepia,e mos flas ate dljen nga krevati. :rolleyes:

Pasi mbaroi rituali i puneve te mengjesit jam ulur e s'me behet asgje.

Po mendoj te shkeputem te iki te pi kafene e dyte,se me beri me neps @Nicktjeter :)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
889
Pëlqime
691
Pikë
93
Dy quhen.
Njera eshte fallso. :eek:

:rolleyes:
Nje ngrice e nje ftohte qe c'te them sot.

S'me behej te dilja nga shtepia,e mos flas ate dljen nga krevati. :rolleyes:

Pasi mbaroi rituali i puneve te mengjesit jam ulur e s'me behet asgje.

Po mendoj te shkeputem te iki te pi kafene e dyte,se me beri me neps @Nicktjeter :)
Po une i gje te hidhur e kalova poshte 😆
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,090
Pëlqime
1,625
Pikë
113
E cuditshme!

Pasi nje i njohur me pati kerkuar qe nqs gjendesha perballe nje sistuate qe ish perfshire ai,mund te jepja nje pergjigje timen ne favor te tije,ku pergjigjia nuk ish realja,por ma kerkoi si nder te theksuar. :)

E nuhata situaten (e pse doli sikur nisen te me benin provokim) ,edhe e mbrojta (aty ku s'isha i detyruar ta beja)sepse ma kerkoi,e ajo pergjigje ish vula.
U mbyll aty,e pse dicka me rendonte teksa thash variantin e tij.

Jan ca gjera qe e me rendojne. :(
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
889
Pëlqime
691
Pikë
93
Sot kisha nje energji pozitive.
Dita e dyte sot qe pashe te njejten mace qe pi uje nga makinat jne duke e perndjekur e duke i dhene uje ajo sdo.
Sot me me pelqeu te flisja ne telefon,te shkruaja me njerez e te degjoja te njejten kenge 7 here.
 

NeviAna..

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
145
Pëlqime
174
Pikë
43
Sot pushim..me në fund pas një jave të tmerrshme në punë.
Dua të lidh kontrat me krevatin dhe muzikën sot..
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,090
Pëlqime
1,625
Pikë
113
Sot pushim..me në fund pas një jave të tmerrshme në punë.
Dua të lidh kontrat me krevatin dhe muzikën sot..
Notere thirr @Nicktjeter :rolleyes:

Ps
kalofsh mire

e me shprese se gjen pak hapesire per ne forumistet e thekur. 🤨
 
Top