Pershendetje

Plutoni

VIP
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 19, 2020
Mesazhe
64
Pëlqime
35
Pikë
18
Location
North Macedonia
Website
www.meemira.net
Prsh te nderuar forumista
E hapa temen thjesht sa per 1 pershendetje te shkurter se edhe un kam humb kohen e fundit ka gjate kohe si nuk kam hyre ne kete forum!!
Shpresoj te kalojm sa me mir ne kete forum bashkerisht!
Ju uroj te gjithve tja kaloni sa ma mir dhe sa me shume suksese ne jeten juaj flm !!
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113
Prsh te nderuar forumista
E hapa temen thjesht sa per 1 pershendetje te shkurter se edhe un kam humb kohen e fundit ka gjate kohe si nuk kam hyre ne kete forum!!
Shpresoj te kalojm sa me mir ne kete forum bashkerisht!
Ju uroj te gjithve tja kaloni sa ma mir dhe sa me shume suksese ne jeten juaj flm !!
Mire se erdhe serish @Plutoni
 
Top