Pershendetje anetare !

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,674
Pëlqime
789
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Kudo ku jeni , me pushime e pa pushime .
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,422
Pëlqime
1,770
Pikë
113

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,422
Pëlqime
1,770
Pikë
113
@Vvetoni TE PERSHENDES DJALOSH.

Fundjava e mire per ty. :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,422
Pëlqime
1,770
Pikë
113
Erdhi!

Gezuar antari te ketij mediumi.

Qofte me i mire ,me afer njeri tjetrit,me zemrat plot.

E ruajta per t'u uruar EDHE ju ne kete cast.
Gezuar!
 

NeviAna..

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
149
Pëlqime
179
Pikë
43
Shok i dashtun, unë përgjithësisht nuk shkruej urime, as për Krishtlindje as për Bajram, as për ditëlindje as për ndoj feste tjetër. Nuk shkruej, pse urimet qe n’ato dite tan bota ban, nuk dij a plotësohen një për qind se pothuej të gjitha dalin nga hipokrizia. Bota ketë e din, por njësoj vazhdon të shkruejë urime. As për Motmotin e Ri deri tash nuk i urova askujt asgja...
I adhurueshêm Migjeni..
Gêzuar edhe nga unê..uroj ta keni falas faturên e dritave tê shpirtit pêr 2021..
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,422
Pëlqime
1,770
Pikë
113
Shok i dashtun, unë përgjithësisht nuk shkruej urime, as për Krishtlindje as për Bajram, as për ditëlindje as për ndoj feste tjetër. Nuk shkruej, pse urimet qe n’ato dite tan bota ban, nuk dij a plotësohen një për qind se pothuej të gjitha dalin nga hipokrizia. Bota ketë e din, por njësoj vazhdon të shkruejë urime. As për Motmotin e Ri deri tash nuk i urova askujt asgja...
I adhurueshêm Migjeni..
Gêzuar edhe nga unê..uroj ta keni falas faturên e dritave tê shpirtit pêr 2021..
E dashtun Nevjana !

Ju shkruej se m'pelqen kur u afrohen zemrat njerezve,ku urimet jane sensore te derguar nga mendja qe njerezit te hapin zemrat.

Mbi supe s'kam hipokrizi ne urime,por me vjen edhe e them.

Migjeni ka qene ne caste te frymezuara nga Mizantropi me perplasjet e Alcestit. ;)
 

NeviAna..

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
149
Pëlqime
179
Pikë
43
E dashtun Nevjana !

Ju shkruej se m'pelqen kur u afrohen zemrat njerezve,ku urimet jane sensore te derguar nga mendja qe njerezit te hapin zemrat.

Mbi supe s'kam hipokrizi ne urime,por me vjen edhe e them.

Migjeni ka qene ne caste te frymezuara nga Mizantropi me perplasjet e Alcestit. ;)
E citova Migjenin..pêr kohê që po jetojme..se mu duk njêjtê.
Pêr ato urimet uniform..qê ne nê Elbasan kena nji shpreje..mê çoj nana me la gojên..
Kam nis vetêm 12 mesazhe me shkrim..eshte pak e trishtê..se janê rreth 400emra virtual.nê fb.tim..andaj mê erdhi Migjeni natyrshêm sot..
Dhe mê e bukura e du shumê..
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,422
Pëlqime
1,770
Pikë
113
Un u pergjigja ku thonin

Passion Gezuar Vitin e Ri
Figurinat i injorova.

Vleresova ata urime te 11:59.5 :)

Migjeni eshte i dhimbshem ne shpirt. :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,422
Pëlqime
1,770
Pikë
113
🖐🖐🖐
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,052
Pëlqime
834
Pikë
113
Pershendes Bledin dhe pastaj i ve bann 🤭
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,422
Pëlqime
1,770
Pikë
113

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,422
Pëlqime
1,770
Pikë
113
Top