Pasi rrëfeu se është transgjinore, aktorja e njohur njofton ndarjen nga partnerja

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
452
Pëlqime
350
Pikë
63
Website
forumi.net
1611830696784.png


SHBA

Pas ndryshimit të madh, aktorja Ellen Page, e cila në dhjetor njoftoi se është transgjinore dhe se do të quhej Elliot Page, ka bërë të ditur se do të divorcohet nga partnerja e saj, Emma Portner.

Në janar të vitit 2018 ajo ishte martuar në fshehtësi me balerinën, Emma Portner por 3 vjet më vonë gjithçka mbaroi.“Pas shumë reflektimesh dhe shqyrtimesh të kujdesshme, ne kemi marrë vendimin e vështirë për t’u divorcuar pas ndarjes sonë verën e kaluar. Ne kemi respektin më të madh për njëri-tjetrin dhe mbetemi miq të ngushtë.”


Në dhjetor Portner postoi një mesazh mbështetës në Instagram:

“Unë jam shumë krenar për Elliot Page. Trans, queer dhe njerëz jo-binarë janë një dhuratë për këtë botë. Unë gjithashtu kërkoj durim dhe privatësi, por edhe që ju të bashkoheni me mua në mbështetjen e jetës trans. Ekzistenca e Elliot është një dhuratë në vetvete. Shkëlqe i ëmbëli E. Të dua shumë “.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,009
Pëlqime
786
Pikë
113
Termi queer eshte me acaruesi nga te gjithe.
Sikur asnje term nuk mjafton mjaftueshem per te shprehur prirjet e tua
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,359
Pëlqime
1,722
Pikë
113
Mua te dyja gjys burra me duken. :rolleyes: 😳

Kryeministri i Luxemburgut.

C'embelsi do kete shtrati ? 😛
 
Top