Partnerja e Ronaldos thekson format trupore me veshjen e ngushtë

TechGuy

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 18, 2020
Mesazhe
814
Pëlqime
23
Pikë
16
Partnerja e Ronaldos, Georgina Rodriguez, vazhdon me publikimin e imazheve të ndryshme në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Në pothuajse çdo postim rrëmben vëmendjen me pozat ku tregon format e përkryera trupore e edhe së fundmi është shfaqur e tillë.

Veshja e ngushtë Georginas i ka theksuar trupin, në veçanti të pasmet.

Këto forma i ka arritur si rezultat i ushtrimeve të vazhdueshme në palestër. Madje ajo dhe Ronaldo së bashku nuk u ndalën as gjatë karantinës.

Të dy publikonin pamje duke ushtruar në palestër brenda shtëpisë së tyre luksoze./Lajmi.net/View this post on Instagram
A post shared by (@georginagio) on Jun 23, 2020 at 9:42am PDT
 
Top