Njeriu lind injorant, por a vdes i tille?

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
452
Pëlqime
363
Pikë
63
Website
forumi.net
Ne c'lidhje qendron injoranca me njeriun? Si mundet te pakesohet ajo?

Cfare quani ju injorance dhe person injorant?
 
Top