Nje kenge per ty.

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,444
Pëlqime
1,789
Pikë
113
Kjo teme eshte enkas per te pershendetur antaret njeri tjetrin. :)

Po e nis temen duke pershendetur antaren e sapoardhur @Era :)

 

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
452
Pëlqime
362
Pikë
63
Website
forumi.net
:) :)
 

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
452
Pëlqime
362
Pikë
63
Website
forumi.net
A tju pershendes dhe une njehere? Mos me kryqezoni 😄
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,444
Pëlqime
1,789
Pikë
113
@Uarda je vonu me postu ne forum
Ulu
4


T'pershendes! :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,444
Pëlqime
1,789
Pikë
113

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,444
Pëlqime
1,789
Pikë
113
@Stalker


Pershendes me kenget e mia (KRYEVEPRA) se ti me duket degjon Noizy 😋

Pershendetje per ty. :)
 
Top