"Një gomar shikohet edhe nëse ka veshur një kostum dhe kravatë."

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
452
Pëlqime
363
Pikë
63
Website
forumi.net
Eskluzivisht per politikanet shqiptare e ke ? :rolleyes:
Nuk eshte vetem per politiken shqiptare.
Eshte dhe per ato qe kerkojne puntore dhe perfitojne duke i ngacmuar.
Eshte dhe per ato qe ngacmojne femra ne rruge vetem pse kan nje makine te bukur.

E shume te tjera qe nuk me vijne ne mendje tani.
 

Bruni

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 25, 2020
Mesazhe
58
Pëlqime
83
Pikë
18
Nuk eshte vetem per politiken shqiptare.
Eshte dhe per ato qe kerkojne puntore dhe perfitojne duke i ngacmuar.
Eshte dhe per ato qe ngacmojne femra ne rruge vetem pse kan nje makine te bukur.

E shume te tjera qe nuk me vijne ne mendje tani.
Unë mora si fillim korrupsionin në politikë e më pas në profesionet e tjera.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Ne nje bisede nje i njohur me nje italian
thosh Italiani

qe te jesh i pasur nuk mjafton nje jete
te pasur jane ata qe kane nje pasuri te trasheguar ne dy apo tre breza.
Ti e nqs behesh nje dite me shume leke
je thjesht nje i varfer me ca leke :p

Te tille tipa ka plot Shqiperia.
Dikur me ra puna te takoja nje kryetar bashkie te nje rrethi
Edhe kur shkroi nje tip letre e isha ne prani
kam mbajt te qeshuren me zor. :)

Zot ndale thash,spo them intelektin e tij per te deshiruar. ;)
 
Top