Nenvizimet e librave

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Disa gjera eshte mekat ti harrosh dhe shpesh kam vesin ti nenvizoj.

-Ishte padyshim nje refleks i ndikimeve te jashtme dhe nje pasoje e mbieksitimit te nje mendjeje te burgosur.

Dostojevski "Vellezerit Karamazov"
 
Top