Mendim casti !

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,508
Pëlqime
1,198
Pikë
113
Neper qiejte e lire do te ngjitet e per yjet ka etje shpirti yt. Por edhe instiktet tua te keqija kane etje per liri. :)

Qente tu te eger duan liri; lehin nga gezimi ne bodrum,kur shpirti yt tundohet tu hape te gjitha dyert e burgjeve.
Per mua ti je ende nje i burgosur qe ka etje per liri.Medet!
Te burgosurve te llojit tend shpirti u bhet i mencur,por hidhnisht dinak e i keq. :)

Edhe i cliruari nga shpirti duhet te pastrohet.
Shume arsye myk i ka mbetur ngjitur pas vetes .
Syri i tij duhet te pastrohet ende sot.
Po!
E njoh rrezikun tend,por te betohem per dashurine dhe shpresen time,mos e flak tej dashurine e shpresen tende!

Ti dhe tani ndihesh fisnik.
Fisnik te ndjejne e te tjeret qe s'te duan e te shohin me sy te keq.


Dije!
Fisnikja te gjitheve u ngjall besdi. ;)


HIJA!

F

N
 
Last edited:

Nicktjeter

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
425
Pëlqime
354
Pikë
63
Nje reagim i cuditshem.
Si tip qe me pelqen te analizoj sot me ndodhi dicka. Po provoja lugen e gjelles dhe pata nje dridhje te lehte kete gje e vura re me pamje visive pastaj e kapi truri se cf ndodhi dhe aty sikur u be nje vale me emocione.
Idea "frika" qe nuk e parashikova dot ishte aq ankth sa mu kthye ne ngazellim. Dhe po mendoja se cf ben truri qe te na mbroje,ndersa une doja te shkoja te rrenja e ankthit aq me shume provoja ndjenjen e ngazellimit,aq sa pas disa kohesh ra cdo gje qetesi dhe u be cdo gje neutrale.
C'rremuje.
 

Nicktjeter

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
425
Pëlqime
354
Pikë
63
Kjo maska si aksesor
Kam nje cengel pas deres dhe sa vete ne shtepi var celesat aty bashke me masken.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,508
Pëlqime
1,198
Pikë
113
16 tetori

Ditelindja e Enver Hoxhes. 😂😁

16 tetori eshte dita boterore e ushqimit. :)
Ne vitin 2050 ne planet do jete 10 miliard banore. 🤤🤤🤤
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,508
Pëlqime
1,198
Pikë
113
Rri e rri me kap ai delli i gerricjes.

Sa nga statuset e Rames,sa nga statuset e Spiropalit.

Po me vjen nje ndjesi si puhize kercenimi (e me plote te drejte kane) 😋 :ROFLMAO:
 

Nicktjeter

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
425
Pëlqime
354
Pikë
63
Sot vura re qe kam humbur te gjitha pasionet e mia.
 

Nicktjeter

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
425
Pëlqime
354
Pikë
63
Me paska zene gjumi duke pare nje film e qepare me doli 🙄
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,508
Pëlqime
1,198
Pikë
113
Me habit fort sjellja e njerezve kohet e fundit.

Mos them askushi se eshte e tepert,por nuk gjej dike te kete nje plan aftagjate per dicka.

ASNJE SHPRESE!

Shtyje ta shtyjme sikur dicka presin me kohen.
Qartazi verehet nje pasiguri ne syte e gjithkujt.
Sikur ka rene nje epidemi demoralizimi e jane injektuar te gjithe.

Me duhet te ndertoj nje shtepi ne vogel ne fshat,sepse m'u rrenua ajo qe kisha. :rolleyes: :(
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,508
Pëlqime
1,198
Pikë
113
Sa e dashur eshte poezia sot ?

Vakte me tha Aurel Naqi (sonte). ;)

T'pakten t'vishen burrat me kepuce te bukura e veshje serioze......mendova.
;)
 

Odin

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 21, 2020
Mesazhe
65
Pëlqime
56
Pikë
18
Oh my Allah flm...
Gdhiu edhe nje tjeter!
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,508
Pëlqime
1,198
Pikë
113
Sot i kam bo like Ina Zhupes ne faqen e saj. 😋

Mos kemi Inen ne forum? :D
 

Nicktjeter

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
425
Pëlqime
354
Pikë
63
Sot mesova qe per te shprehur gjithe marazin dhe revoltrn brenda teje duhet te bertasesh e protestosh me dhune se ndryshe quhet neglizhence.
Tani jo se une se ngre zerin,madje sh fare por ne disa vende eshte e panevojshme 🤔
 

Vvetoni

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 20, 2020
Mesazhe
27
Pëlqime
36
Pikë
13
Ku jeni o burra, a keni naj far turre...
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,508
Pëlqime
1,198
Pikë
113
Ndale zot!

Me derguan nje foto te L Di Kaprio (djalka i mamase )horror.

Hey ropt

bejne show mediat per hashashin

Andrenochrome si kisha degjuar as emrin,e jo me se e perdorin ata qe ne themi vipa.

Kurven e kurves se s'mundem ta le te hesht pa e thene.

Deri ku u shkon limiti e a kane cak (termat me negative qe mund te kete me balte jane ketu nen keto kllapa ) ??

Tmerr e llahtare!
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,508
Pëlqime
1,198
Pikë
113


Albini thote i jepni vote ketij reptilit pedofil.

Allatefishkur ropt!
 

Vvetoni

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 20, 2020
Mesazhe
27
Pëlqime
36
Pikë
13
Pak, shumë pak, fare pak, ndoshta aspak, takohen bashkë e kaluara, e tashma dhe e ardhmja. Se ti je dje, sot dhe nesër. Çdo herë, gjithmonë, përgjithmonë.
 
Top