Mendim casti !

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,368
Pëlqime
1,724
Pikë
113

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,368
Pëlqime
1,724
Pikë
113
Ja të pershëndes nona ty me kët robin e mirë..https://youtube.com/playlist?list=RDulWuoZ811-Y

E une ty e Nick me kete dashnine tate.

Ta gezosh :cool: :rolleyes:
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,368
Pëlqime
1,724
Pikë
113
Tek zhurmat e medha (gjenden edhe elemente qe them,,,,, si munden) ? :)

Mendim casti!
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,013
Pëlqime
787
Pikë
113
Nuk ka rendesi nese thua fjalen e mire apo te keqen ,te fundit, do besh domosdo dicka qe te ngele peng.
Sot je,neser sje.
 

NeviAna..

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
149
Pëlqime
178
Pikë
43
Për momentim jamë kështu..ose kështu mendoj..Balte e pluhur nga do.. Lecka njerzore qê ecin per inerci. Kopshte me lule te bukura..por pa aromë. Shkurre me inteligjenc artificjale qê mënd të japin dhe vendime marrin. Bukuri pamore nê vitrina virtualiteti dhe mêndje të harruara ne bodrume të mykura. Kam marrje fryme. Kam munges ajêr lirie.. Turmat robotik zërin ma mbysin me megafonê injorance.😔. NeviAna..
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,013
Pëlqime
787
Pikë
113
Ca gatimesh te shpejta kemi ne shqiptaret aman?
Ka ardh mami e 3 dite qe ha patate. Do me dale nga veshet.
Patate e skuqur.
Supe me patate.
Supe me mish e patate
Sia dal meeeee,mezi e haj por me vjen keq tia kthej ose ti them qe eshte e keqe..dhe ajo e sheh qesh e thote ,haje haje se te ben mire ohooo 🤒
 

CuteKitty

Antar i njohur
Anëtar/e
Regjistruar
Dec 8, 2020
Mesazhe
126
Pëlqime
89
Pikë
28
Ca gatimesh te shpejta kemi ne shqiptaret aman?
Ka ardh mami e 3 dite qe ha patate. Do me dale nga veshet.
Patate e skuqur.
Supe me patate.
Supe me mish e patate
Sia dal meeeee,mezi e haj por me vjen keq tia kthej ose ti them qe eshte e keqe..dhe ajo e sheh qesh e thote ,haje haje se te ben mire ohooo 🤒
patatja esht edhe buk edhe gjell lol
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,368
Pëlqime
1,724
Pikë
113
Ka nga ato mengjeset qe me shkundin.

Me misione te turbullta e te kthjelleta.
Interes e neglizhence.
Kerkime e perhumbje!

Si perkufizohet ai casti qe s'do te kesh arsye e misione ?

Them me veten mjafttueshem per ti dhene emrin (iluzion),e ne ate kohe merr nje telefonate.

C'po ben?
Si je?

Mezi gjeta kohen se po me ikte orari te pyesja edhe te dija si je.

Vjen serish ajo shkundja e thua.
Jo!
S'eshte ashtu si te duket.
Ceshtje momenti . :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,368
Pëlqime
1,724
Pikë
113
20210127_221518.jpg


😚😚😚
 
Top