Mendim casti !

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,368
Pëlqime
1,724
Pikë
113
Nuk t'i lexova asnjehere me ze refrenat e trishta tuat ne vargun e hedhur!

C'ka ne mes te kesaj hapesire atehere ,me qe s'mi thua?

Pema te gjelberta e t'pathena!

Ahhhh po!

Bukur!

Mendova se ka mall. :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,368
Pëlqime
1,724
Pikë
113
Deti!

Nga zemerimi e merzitia qe i vinte nga vetmia ne stinen e dimrit u ndali edhe fanareve te feksin!
 

NeviAna..

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
149
Pëlqime
178
Pikë
43
Mirmbrêma,🙂
🙋🙋🖋📒🖋📒.

Sytë...
Sytë e tu qeshnin..
Të larë pak në kripë gëzimi..
Sytë e tu qeshnin unë i pashë.
Shpirti ..Si mjeshtër i penelatës i kishte veshur me ngjyra lumturie.
Flisnin ata sy..pa shkronja..pa fjalë ..pa fjali..
Me gjuhën e shpirtit flisnin..
Nuk kisha parë sy aq të paqtë.
Dhimbjen e shëronin..dhe dritë gëzimi jetës i dhuronin..
NeviAna 🙂🙂..
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,368
Pëlqime
1,724
Pikë
113
Terr!

Zi!
Valle Kabalja ngaterroi vendin ku jetoj me White House? :p
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,013
Pëlqime
787
Pikë
113
Non exiguum temporis habemus, sed multum perdidimus.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,013
Pëlqime
787
Pikë
113
Energjia negative sjell negativitet.
Pozitivja pozitivitet.

N.Ndoka.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,368
Pëlqime
1,724
Pikë
113
IMG-20210114-WA0002.jpg

M'u mohua e drejta qe sot te isha ne Himare.

;)
M'dergojne foto te pakten.IMG-20210114-WA0000.jpg
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,013
Pëlqime
787
Pikë
113
Gjeni kengen :
Mm mm mmh mmh mm mm mm mmh mmh ( diku te 20 here)
😆
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,013
Pëlqime
787
Pikë
113
Bora ra per te ngrohur Token e u shnderrua ne shi.
Ra per ta ftohur me shume.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,013
Pëlqime
787
Pikë
113
Njerez...njerez pa jete gjithandej.
Te merren me ndertimin e lumturise se tyre sdo kishin kohe te ndiqnin cdo person cben pertej nje formati.
Palumturia eshte celesi i urrejtjes :)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,013
Pëlqime
787
Pikë
113
IMG_20210118_203428103.jpg
Arome bajamesh e portokalli
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,368
Pëlqime
1,724
Pikë
113
Ngrice!

Eshte nje i ftohte qe nuk e luftoj dot. 🙂
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,013
Pëlqime
787
Pikë
113
Iku dhe kjo dite.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,013
Pëlqime
787
Pikë
113
Lumturia vetjake nuk vjen nga varesia e te tjereve.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,368
Pëlqime
1,724
Pikë
113
Lumturia vetjake nuk vjen nga varesia e te tjereve.

I ndjeshmi ketu :rolleyes: 😇


Mendim casti!

@NeviAna.. me duket mua,apo sikur ke blere blloqe e po nderton murin ne avlli,ku une perpiqesha te gjeja hapesiren per llafka (thojne korcarkat) ? 🤔🥵😰
 
Top