Me🤪

Eridona

Anëtar/e
Regjistruar
Apr 10, 2021
Mesazhe
5
Pëlqime
4
Pikë
3
Pershendetje!
Une jam Eridona, e sapo rregjistruar ne forum dhe mezi pres te filloj nje eksperience te re ketu me ju.
E interesuar rreth cdo teme por kryesisht per temat sociale!
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Tema ke sa te duash
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Mire se erdhe! :)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Passion kjo goca ketu studion psikologji dhe eshte shume aktive ne shume gjera.
Te them te drejten jo cdo here ia shoh intervistat qe me sjell 😂,por eshte nje nga ata qe zihet me profesoret nese nuk i japin noten e duhur dhe te nxjerr syte per lirine e femres.
Pra jemi keshtu puci-puci ne te dyja ne kete drejtim 😆
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Shtrengoja doren nga une,nqs eshte partizane e meritokracise.

:)
 

Eridona

Anëtar/e
Regjistruar
Apr 10, 2021
Mesazhe
5
Pëlqime
4
Pikë
3
Passion kjo goca ketu studion psikologji dhe eshte shume aktive ne shume gjera.
Te them te drejten jo cdo here ia shoh intervistat qe me sjell 😂,por eshte nje nga ata qe zihet me profesoret nese nuk i japin noten e duhur dhe te nxjerr syte per lirine e femres.
Pra jemi keshtu puci-puci ne te dyja ne kete drejtim 😆
Tenkju tenkju me prezantove me mire ti moj 🤪
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,930
Pëlqime
826
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Pershendetje!
Une jam Eridona, e sapo rregjistruar ne forum dhe mezi pres te filloj nje eksperience te re ketu me ju.
E interesuar rreth cdo teme por kryesisht per temat sociale!
Mire se erdhe , uroj te gjesh gjera qe te duken interesante .
 
Top