Mbreti Zog në bregdetin e Durrësit, viti 1925.

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,930
Pëlqime
826
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Foto që shihni më lart është një pamje e rrallë, e Mbretit Zog, e fiksuar në vitin 1925.

Në këtë foto, Mbreti Zog është në bregdetin e Durrësit, duke shijuar rrezet e diellit.

Imazhin e ka publikuar Drejtoria e Përgjithshme e Arkivave në rrjetet sociale.

Postimi i plotë i Drejtorisë së Arkivave

Duke të uruar një fundjavë të bukur në bregdet, bëje dhe ti një foto si Mbret!

Foto origjinale: Mbreti Zog në bregdetin e Durrësit, viti 1925.
( )

(foto me ngjyra: përpunim nga Sektori i Promovimit dhe Komunikimit)

foto-e-mbretit-zog-ne-plazh.jpg
 
Top