Libraria e Forumit

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
452
Pëlqime
363
Pikë
63
Website
forumi.net
Ketu do permbledh libra te vjeter dhe te rinj te perkthyen ne shqip te gatshem per tu shkarkuar dhe per tu pare na kompjuteri apo telefoni juaj.
Kushdo qe disponon te tille libra te gatshem per shkarkim le tja bashkangjise kesaj teme. :) :)

NË SHKOLLË TEK SHTRIGA
VALËT E GURRËS
LIRIKAT E FJETURA
TROKU I KALIT TË ZI
GRUAJA NË KAFAZ
KRAKËLLIMAT E NATËS
DRURI I PIKËLLUAR
DYMBËDHJETË
ËNDRRAT THYHEN SHPEJT
FORCA

RRUGËTIMI I NJË ARBËRESHI
Autori: Ornela Radovicka
DY DASHURI NË KOHËN E SOCIALIZMIT
Autori: Ylli Polovina
KUJTIME DHE NDERIME PËR PROFESOR Dr.HAJRULLAH GORANIN
Autori: Abas Fejzullahi
PËRJETËSIA E GJUHËS SHQIPE QË NGA FILLIMI
Autori: Saimir A. Lolja
The Preservation of Albanian Tongue Since the Beginning
Autori: Saimir A. Lolja
SYRI I SHQIPONJËS
Autori: Ilaz Kadolli
IMAGJINATA VS
Autori: Vlora Banushaj Krasniqi
PARAPSIKOLOGJIA
Autori: Sbri Krasniqi
GJETHNAJË SHPIRTI
Autori: Vera Istrefaj
DOKTORANTURË E PA MERITUAR!
Autori: Dr.Luftulla Peza
 
Last edited:

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
A eshte dicka e ligjshme?🤔
 

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
452
Pëlqime
363
Pikë
63
Website
forumi.net
A eshte dicka e ligjshme?🤔
Ligjshmerine nuk e di, por nese autoret duan qe ti heqin nga forumi athere le te perdorin formen e kontaktit dhe i eleminojme.
Te drejtat e autorit jan te vendosura brenda librave.
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,930
Pëlqime
826
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Ketu do permbledh libra te vjeter dhe te rinj te perkthyen ne shqip te gatshem per tu shkarkuar dhe per tu pare na kompjuteri apo telefoni juaj.
Kushdo qe disponon te tille libra te gatshem per shkarkim le tja bashkangjise kesaj teme. :) :)

NË SHKOLLË TEK SHTRIGA
VALËT E GURRËS
LIRIKAT E FJETURA
TROKU I KALIT TË ZI
GRUAJA NË KAFAZ
KRAKËLLIMAT E NATËS
DRURI I PIKËLLUAR
DYMBËDHJETË
ËNDRRAT THYHEN SHPEJT
FORCA
wow
 

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
452
Pëlqime
363
Pikë
63
Website
forumi.net
@Nicktjeter sa per te shtuar dhe dicka.
Perderisa jane falas per tu shkarkuar, mendoj se interesi i tyre eshte qe te kene sa me shum lexues.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
@Nicktjeter sa per te shtuar dhe dicka.
Perderisa jane falas per tu shkarkuar, mendoj se interesi i tyre eshte qe te kene sa me shum lexues.
Seshte problemi tek une,por tek mbrotja e forumit. Nese thua qe ska problem per mua eshte ok 👍.
Afer titullit nuk ve dot autoret? Une provova ta shkarkoja 1 tani por u shkarkua me Zip,dhe se hapja dot.
Gjithsesi do provoj nga pc o ndonje program te duhur
 

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
452
Pëlqime
363
Pikë
63
Website
forumi.net
Seshte problemi tek une,por tek mbrotja e forumit. Nese thua qe ska problem per mua eshte ok 👍.
Afer titullit nuk ve dot autoret? Une provova ta shkarkoja 1 tani por u shkarkua me Zip,dhe se hapja dot.
Gjithsesi do provoj nga pc o ndonje program te duhur
Jane ashtu sic i kan ngarkuar autoret.
 
D

Deleted member 26

Vizitor
Seshte problemi tek une,por tek mbrotja e forumit. Nese thua qe ska problem per mua eshte ok 👍.
Afer titullit nuk ve dot autoret? Une provova ta shkarkoja 1 tani por u shkarkua me Zip,dhe se hapja dot.
Gjithsesi do provoj nga pc o ndonje program te duhur
Edhe nga telefoni hapen, thjesht bej Extract pasi i shkrarkon dhe hapen.
 

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
452
Pëlqime
363
Pikë
63
Website
forumi.net
Ti ia ke besuar arkivin e Jusufit
Autori: Xhafer Durmishi - Skenderi
GURI ROSETA
Autori: Luftulla-Liljana Peza
ILIASI I OMERIT DHE PËRKTHIMET E GABUARA
Autori: Luftulla-Liljana Peza
PRAPAVIJA, PIKËNISJA KONKRETE DHE FAKTORIZIMI I UÇK-ës
Autori: Fatmir Lekaj
STRATEGJIA GJERMANE DHE AJO SHQIPTARE PËR ENERGJINË
Autori: Inxh.Abdullah Begolli
ADRIAN KRASNIQI PUSHKA E UҪK-së!
Autori: Sheradin Berisha
JUSUF BUXHOVI - HISTORIAN APO PROPAGANDIST SUBJEKTIV?!
Autori: Ibrahim Kelmendi
VERSIONI SERB I 'KALIT TE TROJËS'
Autori: Hajriz Sejdiu
DEMITIZIMI I UÇK'së
Autori: Ibrahim Kelmendi
PROJEKT - STATUTI I PËRKUJDESJES GJITHSHQIPTARE
Autori: Gjoke Dabaj
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,930
Pëlqime
826
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
ILIASI I OMERIT DHE PËRKTHIMET E GABUARA
Autori: Luftulla-Liljana Peza

E kisha degjuar dhe me pare nje teori te tille sic paraqitet ne kete studim, por nuk e dija kush e ka bere
 

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
452
Pëlqime
363
Pikë
63
Website
forumi.net
200 LIBRA GATI PER TU LEXUAR ONLINE


 

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
452
Pëlqime
363
Pikë
63
Website
forumi.net
LIBRA ONLINE NE GJUHEN ANGLEZE

The Woman in the Window - A.J. Finn

A Very Stable Genius - Philip Rucker & Carol Leonning
Where The Crawdads Sing - Delia Owens
The Four Agreements - Don Miguel Ruiz
Becoming - Michelle Obama
Awaken The Giant Within - Tony Robbins
The Truth Will Set You Free, But First It Will Piss You Off! - Gloria Steinem
The Secret - Rhonda Byrne
Sapiens - Yuval Noah Harari
Elif Shafak - The Forty Rules of Love
Ghazali - Alchemy of Happieness
Tara Westover - Educated
Gladwell Malcom - Tripping Point
Luizan Brizendine - The Female Brain
Harper Lee - To Kill a Mockingbird
Emily Bronte - Wuthering Heights
K. J. Jung - Mbi te Kuptimten dhe te Pakuptimten
Stephen King - IT
Yuval Noah Harari - 21 Lesson for the 21 Century
Gerard Nirenberg - How to read a person like a book
 

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
452
Pëlqime
363
Pikë
63
Website
forumi.net
LIBRA PER FEMIJE SHQIP
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,930
Pëlqime
826
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
200 LIBRA GATI PER TU LEXUAR ONLINE


Shkarkohen keto ?
 
Top