Letrat e shkembyera te antareve.

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
@Passion te flasesh mbi njerez qe hodhen themelet e para mbi nje nder forumet me te medha ne Shqiperi dhe sot ajo biblioteke vazhdon e lexohet me mijera lexues cdo dite, di te them qe disa gjera nuk mund te pershkruhen me fjale.

Respekte..
Ish nje periudhe e arte ku shumkush humbiste ne ato opinione e kendveshtrime te antareve(komunitete shqiptare) nga e gjithe bota,e normal nga Shqiperia.
Tek une ndikonin shume teksa i lexoja,e asnjehere s'jam vene ne dyshim se aty kish ajke dije .

Nje bibloteke sikurse thua,por me xhevahire brenda nga nje pjese qe lane gjurme.
Gjithcka tjeter mbetet shabllon i atij forumi. :)
 
Top