Letrat e shkembyera te antareve.

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
I perksa asaj gjenerate ku letrat e shkembyera me njerezit e mi te dashur kane qene jo te pakta. :)

Letra e fundit dha shpirt kur me erdhi heren e pare sms ne tel me tre sms te njepasnjeshme (a me lexon) qe ish emocion total,edhe nga kjo kohe daton qe letra e fundit dha shpirt. :)

Dmth ne kete teme (argetuese) e hapa per te vetmen arsye qe antaret qe kan konfidenca me njeri tjetrin ,gjithmone ne prizmin e mirekuptimit mund t'i shkruajne letra njeri tjetrit ne kete teme. :)

Mendoj se do jem antari qe do shkruaj letra me shume se gjithe tjeret,me kalimin e kohes. :D

Postimin e pare po u'a le juve . :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Po e hap.letren e pare drejtuar antares @Uarda . :)

E nderuar antare @Uarda .
Me deshiren qe ne rrjedhen e lumit tend te ecurise gjithcka ecën me se miri. :)

Gjej hapesiren te them qe ne kete tryeze te sapo formuar virtuale je nje shall shumengjyresh me shkrimet tua.

Nga toka Arbnore drejt tokes Vikinge te dergoj te sinqertat pershendetje.

Passion !
:)
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,930
Pëlqime
826
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Fort i nderuar anetari @Passion .

Se pari perpos deshires qe te jeni mire , ndihem e obliguar t'ju falenderoj dhe t'ju bej me dije , qe jam e nderuar te jem ne kete tryeze .
E kete e shton se tepermi , dhe elokuenca e mikpritjes tuaj.

Duke e perngjasur me nje anije Liburne qe sapo ka ngritur velat , dhe ka nisur nje rrugetim , gjej gezim ne valevitjen e shamise , pershendetje nga nje liman i qete viking, ne Danimarken e legjendave.

Ne te njejtin sinqeritet !
Uarda . :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
I dashur @Juno !

Uroj kjo letra ime forumore te te gjeje mire.

Taksirat e ke,por binde ate @Noah nqs e takon e foli se nje dite te diele dua te programoni te dy te shkojme nga Voskopoja. :rolleyes:

Ju piknik e une me fol me Voskopojaret mos korruptoj ndonje (marketing une ) 😋
Shkruan seriozisht nxenesi i @Noah ne lidhje me marketingun (Passion)😂
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
@Genti

T'a dergoj nje pershendetje te sinqerte.

Patem nje antare me keto konspiracionet qe eshte full dyshime (@Uarda ).:eek:

E ti ne te njejtin lume noton?:rolleyes:
Darusin keni pas mesues? :p
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
@Sara !

O qetesia absolute ketu.

Je bo cuc per shpi ? 😋:rolleyes:

Te pershendes o njeri i mire. :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
@molecule !

O Rumi virtual.

Nje postim ke bo e zhdukesh.

SS'ka leter se pertoj.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
@Nicktjeter

I qete eshte vec fundi i detit tend mendoj.
Ne shpirtrt krijues ka fole shperthimi,por ne shpirtrat krijues qendron gjithmone perkthimi i vleres.

Shkallet tua jane ndertu per lartesira.

Te pershendes nga ketu!
 

Genti

Antar i njohur
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 16, 2020
Mesazhe
151
Pëlqime
90
Pikë
28
@Genti

T'a dergoj nje pershendetje te sinqerte.

Patem nje antare me keto konspiracionet qe eshte full dyshime (@Uarda ).:eek:

E ti ne te njejtin lume noton?:rolleyes:
Darusin keni pas mesues? :p
Dariusin e gjeta rastesisht,ishte fenomen.Kam lexuar gjithcka qe ka publikuar
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
@Odin !
Dariusin e gjeta rastesisht,ishte fenomen.Kam lexuar gjithcka qe ka publikuar
Ehhhhhhhhhh !

Nje enciklopedi e gjalle.
Perkthyes i arrire sipas atyre qe e ndiqnin,por nje karakter egoist e i vrazhde.
I rrepte,e megaloman per gjithkend ne ato vite.

E nderoj
dija e tij ish me permasa te medha. :)
 

Odin

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 21, 2020
Mesazhe
95
Pëlqime
88
Pikë
18
kush o ky fenomen prej lashtesise me ?
 

Genti

Antar i njohur
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 16, 2020
Mesazhe
151
Pëlqime
90
Pikë
28
@Odin !

Ehhhhhhhhhh !

Nje enciklopedi e gjalle.
Perkthyes i arrire sipas atyre qe e ndiqnin,por nje karakter egoist e i vrazhde.
I rrepte,e megaloman per gjithkend ne ato vite.

E nderoj
dija e tij ish me permasa te medha. :)
Mendjemadh i paarritshem,sikur kishte cliru Kinen vetem😛 po mos ia hame hakun ka qene nder te paret shqiptare per mos thene i pari qe perkthevi teorite e konspiracionit
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Mendjemadh i paarritshem,sikur kishte cliru Kinen vetem😛 po mos ia hame hakun ka qene nder te paret shqiptare per mos thene i pari qe perkthevi teorite e konspiracionit
@Siar plus nje nga ata te Homerit te Iliades 😂 :ROFLMAO:
Ec ketu se e kapem nje te hershem :ROFLMAO:

Ish i vecante. :)

Eshte me se e sakte ajo qe the se eshte i vetmi qe i'u referua konspiracionit qe shumkujt asokohe se kish idene. :)
Materiale e perkthime. :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
kush o ky fenomen prej lashtesise me ?
Darius i fsh-se se dikurshme. :)

Mos me kundershto se do te marr inat. :ROFLMAO:

S'ka lidhje keto nickname qe erdhen me vone me personalitetin e tij. :)
 

Odin

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 21, 2020
Mesazhe
95
Pëlqime
88
Pikë
18
Darius i fsh-se se dikurshme. :)

Mos me kundershto se do te marr inat. :ROFLMAO:

S'ka lidhje keto nickname qe erdhen me vone me personalitetin e tij. :)
Halla halla , apo allah allah ?!
 

Odin

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 21, 2020
Mesazhe
95
Pëlqime
88
Pikë
18
I dashur babagjysh,

Kete vit kam qene nje djale i shkelqyer, nuk kam thyer asnje zemer...
Si i tille te lutem te kerkoj vetem nje dhurate, besoj se e meritoj.
Dua nje pale Krishtlindje me shume femra, mundesisht Paris-Milano, si fillim.

Kam 8 muaj pa u kthyer ne shtepi, dhe do te doja ca dite atje ne kasollen time ne Dajt, prane oxhakut te ndezur, veren e gjej vet, mos u mundo, ti te lutem me sill ndonje goc t vogel (jo dhe shume te vogel aty tek 24-27) te lexojme tregimet e Xhim kopses dhe 40 makinisteve.

Bej shaka, u trembe ?!

Thjesht doja te shkoj ne shtepi, e te pi ndonje uj me vitamina me cunat si @Passion, @molecule e @Juno. Po rastisi skifteri @Sara po ja hedh i gjys
ftese me spond ti bashkohet tufes.

Te puç o babagjysh
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113


@Odin djaloshi im.
Po te pergjigjet babagjyshi.

Deshira jote per fruta bio u plotesua.
😭
Yp xhixhi. 😂
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Top