Ky është dallimi i fotografive të Oriola Marashit, në Instagram dhe në realitet

TechGuy

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 18, 2020
Mesazhe
814
Pëlqime
23
Pikë
16
Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, njihet për imazhet e saj ku shfaqet tejet seksi, shkruan lajmi.net.

Ajo madje nuk e ka fare problem ta pranoj se mundohet ta jap maksimumin për realizimin e një fotografie të tillë.

Në Instagram e ka publikuar një foto ku tregon realitetin dhe imazhet që postohen në rrjete sociale.

Oriola mendon se askush nuk qëndron edhe në realitet njësoj si publikon fotot në Instagram dhe në vazhdim ua sjellim dallimin./Lajmi.net/ 
Top