Kush do i fitoje zgjedhjet ne Amerike?

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113


Pasi rregulluam keto politikat tona ne,e kemi pakez zakon te mirremi edhe me politikat e huaja.

Ndonese ne kontinentin pertej oqeanit jetojne nje komunitet i gjere shqiptar na eshte ne interes te dijme rreth ecurise se zgjedhjeve ne Amerike.

Trumph-Biden!

Kush do i fitoje zgjedhjet sipas jush? :)
 

Frigg

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Oct 4, 2020
Mesazhe
39
Pëlqime
32
Pikë
18
Location
Drejtë diellit.
Shumë zëra kundër Trumph ka!
Pas protestave të dendura anti-raciste, pas problemeve me kontrollin e pandemisë së Covid në ShBA, pas politikave te emigracionit dhe vendimeve te tjera që kanë prekur interesa masive vështirë do ta ketë.
Megjithatë ky Biden si pa shumë zhurmë më duket. Mbetet për tu parë!
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,930
Pëlqime
826
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Sepse kam nje bindje qe Tramp
 

BRYG

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
165
Pëlqime
157
Pikë
43
Parashikoj që Biden, me nje diference shumë te vogel.
Por kushdo që të fitojë, nuk do të ndryshoje ndonje gjë.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Parashikoj që Biden, me nje diference shumë te vogel.
Por kushdo që të fitojë, nuk do të ndryshoje ndonje gjë.
Nuk mendoj se eshte e vertete kjo gje. :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Trumpi si gjithmone 😂

Dunald Trumpi(miku i shqiptareve)
😂🤣🤣🤣

E ndiej!
Kam lind ne kohe te gabuara dreqi e mori 😭😭😭😭😭😭
 

Frigg

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Oct 4, 2020
Mesazhe
39
Pëlqime
32
Pikë
18
Location
Drejtë diellit.
Shumë zëra kundër Trumph ka!
Pas protestave të dendura anti-raciste, pas problemeve me kontrollin e pandemisë së Covid në ShBA, pas politikave te emigracionit dhe vendimeve te tjera që kanë prekur interesa masive vështirë do ta ketë.
Megjithatë ky Biden si pa shumë zhurmë më duket. Mbetet për tu parë!
Dhe doli ajo që thashë.✌
 

BRYG

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
165
Pëlqime
157
Pikë
43
Parashikoj që Biden, me nje diference shumë te vogel.
Por kushdo që të fitojë, nuk do të ndryshoje ndonje gjë.
Me saktesisht doli ajo qe thashë une...
kurse fjalia e dyte do te dale ne te ardhmen.
 
Top