Kurioziteti i dites.

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
-Ketchup shitej si ilac ne vitet 30.
-Oqeani Atlantik eshte me i kripur se ai Paqesori.
-Ngjitesi i pullave te postes ka rreth 5,9 kalori,kjo sepse eshte e perbere nga niseshte sheqeri dhe disa aromatizues.
-Ne Kroaci ekziston muzeu i "Zemrave te thyera" . Koleksionohet cdo gje pra nga nje marrdhenie e perfunduar..unaza kartolina etj.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Shiuuuu pa ndal.

Futi nje bore te zëmë mend si ne Alaske apo Kanada
 
Top