Këtu përshëndesni sa herë që hyni

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,422
Pëlqime
1,770
Pikë
113
Ju pershendes! :)
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,422
Pëlqime
1,770
Pikë
113
E paqtë dita per te gjithe ju antare. :)
 

NeviAna..

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
149
Pëlqime
179
Pikë
43
Mirmbrema..
📒🖋📒🖋🙋🙋

Tregu i shpirtit..

Një tru sakat për dreq u bë biznesmen
Tregëti me shpirtin donte të bënte.
Të blinte të shiste pa kriter.
Nëpër vitrina na i reklamonte..

Në pritje rrinin rradhë e rradhë.
Shpirtra të vegjel të zi katran.
Të ngushtë pa dritë edhe pa dyer.
Sa ngjyrë horizonti kurrë nuk kishin parë..

Erdhi klienti i parë në derë.
I lumtur nga pamja që po shikonte.
Të parin shpirt do që ta blejë.
Atë më naivin që lehtë ta përdorte..

Ta heth e ta pres si top futbolli.
Në fushën e kësaj jete të felliqtë.
Me baltë me derrat ta përdhosi..
Dhe duart e tij mos të bëj pis..
NeviAna 🙂🙂..
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,422
Pëlqime
1,770
Pikë
113


Miremengjesi!1595739436902658864884.jpg
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,422
Pëlqime
1,770
Pikë
113
Miremengjesi ty e faleminderit.

Ke pare keta gjumashet tjere forumiste? 🙄
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,422
Pëlqime
1,770
Pikë
113
Bertit kur te hysh
E plase deren kur te dalesh.

Une do e ndiej hapin. :D

Neviana do jete kjo. :D
Do te drejten..akoma nuk jamë mesu une ketu.futem nê majë te gishtave dhe iki pa zhurëm 😀😀
 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,674
Pëlqime
789
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Mirmbrema..
📒🖋📒🖋🙋🙋

Tregu i shpirtit..

Një tru sakat për dreq u bë biznesmen
Tregëti me shpirtin donte të bënte.
Të blinte të shiste pa kriter.
Nëpër vitrina na i reklamonte..

Në pritje rrinin rradhë e rradhë.
Shpirtra të vegjel të zi katran.
Të ngushtë pa dritë edhe pa dyer.
Sa ngjyrë horizonti kurrë nuk kishin parë..

Erdhi klienti i parë në derë.
I lumtur nga pamja që po shikonte.
Të parin shpirt do që ta blejë.
Atë më naivin që lehtë ta përdorte..

Ta heth e ta pres si top futbolli.
Në fushën e kësaj jete të felliqtë.
Me baltë me derrat ta përdhosi..
Dhe duart e tij mos të bëj pis..
NeviAna 🙂🙂..
Neviana , i duartrokas keto vargje 🙂 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
 
Top