Ju përshëndes..

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,422
Pëlqime
1,770
Pikë
113
15955803016491547119215.jpg🤔
 

NeviAna..

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
149
Pëlqime
179
Pikë
43
🙋🙋.

Nga gropa e gjykimit dola..
Me duart e mija baltën e pastrova.
Në kthim eca dhimshëm
Me shpirt të grisur dhe sy të kripur.

Në supe gjykimin e ngarkova.
Me peshërëndes pa faj.
Në rradhët e fundit qëndrova.
Se kisha të tjerë të parë..
NeviAna..
 
Top