Jonida Vokshi ndihet e bekuar pasi u bë nënë

TechGuy

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 18, 2020
Mesazhe
814
Pëlqime
23
Pikë
16
Moderatorja Jonida Vokshi ka pak kohë që u bë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë një vajzë, shkruan lajmi.net.

Vogëlushja e pagëzuar Emi, ua ka ndryshuar jetën asaj dhe partnerit të saj, Besnik Krapit.

Së fundi, Jonida publikoi disa imazhe bashkë me fëmijën e sapolindur, duke u shëtitur në natyrë dhe tregon fizikun pas lindjes.

“Faleminderit ZOT per kete bekim!
🙏🏻
”, ishte mbishkrimi që Jonida ua ka lënë këtyre fotografive, në të cilat të shumta ishin komentet e ndjekësve. /Lajmi.net/View this post on Instagram
A post shared by (@jonidavokshiofficial) on Jun 23, 2020 at 8:47am PDT
 
Top