Jashtë Shtëpisë së Bardhë Presidenti i SHBA Donald Trump dhe Zonja e Parë Melani Trump e Diagnostikuar me COVID-19

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,615
Pëlqime
741
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Jashtë Shtëpisë së Bardhë Presidenti i SHBA Donald Trump dhe Zonja e Parë Melani Trump e Diagnostikuar me COVID-19

By • On • In

Presidenti i SHBA Donald Trump ka deklaruar se ai dhe gruaja e tij, Melania Trump, kanë rezultuar pozitivë për koronavirusin dhe do të karantinohen jashte Shtëpisë te Bardhë.
Ata do ti kalojne keto dite te karantines jashtë Shtëpisë së Bardhë në Uashington, DC ndërsa Presidenti i SHBA Donald Trump dhe gruaja e tij Melani po vetizolohen pas njoftimit që të dy ishin te prekur COVID-19.
Çifti i parë amerikan ka zbuluar se ata ndihen mirë dhe i kanë shtyrë të gjitha angazhimet e ardhshme deri pas shërimit të tyre të plotë.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,501
Pëlqime
1,195
Pikë
113


@Genti
@Uarda

e keni pare kete ?

:(

Sataniket udheheqin e ky biri i bushtres ne kah te Tramp ish kryesori i shfaqjeve satanike duke argetuar vipa e presidenta te Amerikes (ku ka e foto duke djegur e leshohen klithma vajzash adoleshente e femijesh per te zbavit Klinton etj...
 
Top