Hiq 3,ver 3.

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,061
Pëlqime
841
Pikë
113
Gati cdo fundvit une bej nje rezyme te gjerave dhe fus objektiva te reja duke hequr ato me pak frytdhenese.

Heq :
1-Kohen e tepert qe kaloj ne internet
2-Egon,ashpersine qe tregoj ndonjehere
3-Zhytjen ne pune.

Vendos :
1-Te lexoj nje liber ne muaj e ti kushtoj me rendesi vetes
2-Te bej minimumi dy udhetime ne vit
3-Te kursej lek per ne vere e te shkoj ne nje koncert
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
1-une mendimet i kam si Nardi 🤭
@CuteKitty po qeshe me mua
ta dish :mad:

minuta 5 e 45
 
Top