Hello😁

Frigg

Anëtar/e
Regjistruar
Oct 4, 2020
Mesazhe
20
Pëlqime
18
Pikë
3
Location
Drejtë diellit.
Përshëndetje.
Mirë se ju gjej të gjithëve.
Une jam Frigg dhe jam anëtare e re ne forumi.net.
Është kënaqësi të ndaj kohën virtuale me miq që njoh dhe vlerësoj dhe me miq që pres ti njoh.
😇
 

BRYG

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
127
Pëlqime
127
Pikë
43
Mirë se vjen!
Edhe pse disa prej nesh kanë ca kohë që janë regjistruar këtu, të gjithë jemi të rinj, se dhe forumi është i ri.
 

Frigg

Anëtar/e
Regjistruar
Oct 4, 2020
Mesazhe
20
Pëlqime
18
Pikë
3
Location
Drejtë diellit.
Mirë se vjen!
Edhe pse disa prej nesh kanë ca kohë që janë regjistruar këtu, të gjithë jemi të rinj, se dhe forumi është i ri.
Sigurisht, ama ka anetarë që unë i njoh, si psh miku im pendëartë @Passion të cilin kam kohë pa e parë 🤗
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,508
Pëlqime
1,198
Pikë
113
Përshëndetje.
Mirë se ju gjej të gjithëve.
Une jam Frigg dhe jam anëtare e re ne forumi.net.
Është kënaqësi të ndaj kohën virtuale me miq që njoh dhe vlerësoj dhe me miq që pres ti njoh.
😇
Mire se ke ardhur e dashur @Frigg . :)

Eshte kenaqesi qe ne te kemi TY ne sofren e re . :)

Larmishmerine tende uroj ta njohin se shpejti ata qe se njohin,e per mua periudhen qe se kam lexuar (mund ta quash mall).

Ngjishe penen tende te shishen e bojes.
T'kam kerku neper 3 qiej virtuale,e ne toka te zhubravitura e te djegura qe vete i vura flaken. :ROFLMAO:

Pompeeee

po hugs fort @Frigg :love:

Ty neser 😋
 

Juno

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Sep 4, 2020
Mesazhe
39
Pëlqime
29
Pikë
18
Mire se vjen!

Ps: Paç kemben e mbare dhe mos humb peshqirin.
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,508
Pëlqime
1,198
Pikë
113
Mirë se të gjeta.
Smë ka humbur ndonjëherë peshqiri mua t keqen motra✌
Kapja baluket njehere,para se tia kap une e tia shkul.
:mad:
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
1,508
Pëlqime
1,198
Pikë
113
Nuk ka gjë jo, më ngatërron me veten.
Këtij çoç i humb peshqiri kështu ndonjeherë pa dashje me qëllim🤣
Atij i'a kane marre e mendjen,e ti thu peshqiri 😋
 

BRYG

V.I.P
Anëtar/e
Regjistruar
Jul 14, 2020
Mesazhe
127
Pëlqime
127
Pikë
43
Sigurisht, ama ka anetarë që unë i njoh, si psh miku im pendëartë @Passion të cilin kam kohë pa e parë 🤗
Më pendëartë se ti nuk është ai. ;)
Uroj që ky forum të të bëhet shtëpia jote virtuale, domethënë forumi i parë, ose i vetëm, sepse ka anëtarë që gjezdisin nëpër të tjerë e këtu kalojnë 5% të kohës që kalojnë në forumet e tjerë.
 
Top