Fotografitë e bëra nga një artiste ruse do ju mahnitin me pamjet e tyre

TechGuy

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 18, 2020
Mesazhe
824
Pëlqime
23
Pikë
16
Arti është i kudondodhur, nuk njeh kufij, nuk ka kohë dhe hapësirë, ai thjesht frymëzon, transmeton lajmi.net.

Veprat e artit të bëra nga një artiste ruse janë diçka që nuk e kemi parë akoma, dhe besojmë se do të bini në dashuri me ta në momentin që i shihni.

Yulia Derevschikova, një artiste nga Khabarovsk, Rusi, krijon kafshë pyjore të adhurueshme që magjepsin me prerjen e tyre.

Krijesat me gëzof pylli, duke përfshirë lepujt, minjtë, rosat, iriqët dhe dre, janë thjesht mahnitëse, me hundët e tyre të vogla, mustaqe të buta dhe sytë.

Ajo nganjëherë krijon gjithashtu kafshë ekzotike, të tilla si një këlysh luani, një llama.

Yulia ka një portofol mbresëlënës dhe pretendon se frymëzimi i saj vjen nga dashuria e saj për kafshët. Kur shikoni krijesat e saj, nuk mund të kontrolloni kërkesën për t’i përkëdhelur dhe përqafuar ato. /Lajmi.net/

 

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,920
Pëlqime
825
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Arti është i kudondodhur, nuk njeh kufij, nuk ka kohë dhe hapësirë, ai thjesht frymëzon, transmeton lajmi.net.

Veprat e artit të bëra nga një artiste ruse janë diçka që nuk e kemi parë akoma, dhe besojmë se do të bini në dashuri me ta në momentin që i shihni.

Yulia Derevschikova, një artiste nga Khabarovsk, Rusi, krijon kafshë pyjore të adhurueshme që magjepsin me prerjen e tyre.

Krijesat me gëzof pylli, duke përfshirë lepujt, minjtë, rosat, iriqët dhe dre, janë thjesht mahnitëse, me hundët e tyre të vogla, mustaqe të buta dhe sytë.

Ajo nganjëherë krijon gjithashtu kafshë ekzotike, të tilla si një këlysh luani, një llama.

Yulia ka një portofol mbresëlënës dhe pretendon se frymëzimi i saj vjen nga dashuria e saj për kafshët. Kur shikoni krijesat e saj, nuk mund të kontrolloni kërkesën për t’i përkëdhelur dhe përqafuar ato. /Lajmi.net/

Ohhh sa super 🙂
 
Top