FOTO/ Mamaja e Ledrit i bën Sarës urimin më të veçantë për ditëlindje! Vjehrra zbulon edhe si e thërret nusen me përkëdheli

Kamelia

Moderator/e
Regjistruar
Jun 18, 2020
Mesazhe
183
Pëlqime
18
Pikë
1
Location
Birmingham
Ditën e sotme e dashura e Ledri Vulës, Sara Hoxha ka festuar ditëlindjen dhe pas urimit të reperit, ka ardhur edhe urimi nga vjehrra, Xheraldina.Në një foto në instastory ku shihen të përqafuara dhe ku duket qartë marrëdhënia e mirë që ajo ka me nusen, mamaja e Ledrit zbulon se me përkëdheli e thërret nusen e ardhshme ‘pashulja jem’.

“Pashulja jem, urime ditëlindja”, –shkruan Xheraldina.

Më herët edhe Ledri e ka uruar Sarën me vargjet e këngës ‘trëndafil I zi”.

“E rujm njoni-tjetrin si ujin e pishëm, si me jetu veç na dy me ni ishull. Gëzuar ditëlindjen”- janë fjalët e Ledrit i cili s’mund të bëhej më romantik se kaq!

 
Top