Era Istrefi shkurton dhe ngjyros flokët, ndryshon në mënyrë drastike

TechGuy

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 18, 2020
Mesazhe
814
Pëlqime
23
Pikë
16
Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, nuk e ka problem të luajë me ngjyrën dhe stilin e flokëve, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekësit ndan shpesh fotografi ku tregon pamjen e re e njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Nga flokë të gjatë e të kuqe, Era i ka shkurtuar flokët dhe i ka bërë ato të bardha. Ndryshimi vihet re se është drastik./Lajmi.net/

 
Top