Dorehiqet ministri G Cakaj !

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,090
Pëlqime
1,625
Pikë
113


Sot kerkoi doreheqjen ministri i puneve te jashtme z Cakaj.

Bereqet i tere ish e ky.
;)
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Staff member
Super Moderator
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
889
Pëlqime
691
Pikë
93
Shume e lehte me ngjan.
1,2 jep doreheqje tjetri 🙄
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,090
Pëlqime
1,625
Pikë
113
Shume e lehte me ngjan.
1,2 jep doreheqje tjetri 🙄
Pasi e futi Shqiperine nja dy tre here ne negociata (gjithe ky sukses) se nja tre here e pat futur Ditmiri ;)
te shplodhet pak. :(

Shqiperia nga kjo qeveri njohu vec thiken pas shpine,pabesine,tradhetine. :)
 

Siar

Illyrian blood
Administrator
Regjistruar
Jun 15, 2020
Mesazhe
442
Pëlqime
342
Pikë
63
Website
forumi.net
Pasi e futi Shqiperine nja dy tre here ne negociata (gjithe ky sukses) se nja tre here e pat futur Ditmiri ;)
te shplodhet pak. :(

Shqiperia nga kjo qeveri njohu vec thiken pas shpine,pabesine,tradhetine. :)
Ke harruar hajdutllikun (vjedhjen) dhe zaptimin e te gjitha pasurive qe kishin ngelur ne dore te individeve qe smerreshin me politike.

Marrte dhe gjithe te tjeret me vete.
 
Top