DOKUMENTA E FAKTE TE PAPUBLIKUAR

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,896
Pëlqime
822
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
DOKUMENTA E FAKTE TE PAPUBLIKUAR

Jo se keto fakte jane te panjohur, por menyra dhe kendveshtrimi me te cilen jane parashtruar , jane ne trajten e dilemave akoma te pagermuara ne kontekstin shprehimor . Jane permbledhje bruto dhe mbetet ne kendveshtrimin tone ne pranesen e tyre ose jo. Gjithsesi te gjithe jemi te bindur qe themelet e historise qe na eshte servirur, jane lekundur . Dhe mbase kjo nxjerr ne pah teori kundershtuese e hulumtuese . ( Uarda )
 

Attachments

Last edited:
Top