Djokovic pozitiv në Covid-19

TechGuy

Antar
Anëtar/e
Regjistruar
Jun 18, 2020
Mesazhe
824
Pëlqime
23
Pikë
16
Reketi i njohur, Novak Djokovic, ka rezultuar pozitiv në testimet për Covid-19, përcjell lajmi.net.

Nole nuk ka respektuar distancën sociale duke marrë pjesë në turneun Adria Tour.

Në mesin e reketëve të tjerë që kanë rezultuar pozitiv janë edhe Borna Coric dhe Grigor Dimitrov.

Për momentin nuk dihen më shumë detaje sa i përket situatës së Novak Djokovic. /Lajmi.net/
 
Top