Dikujt do i thoja ,,,,,!

Uarda

Besimi yt dhe i imi gjykohen çdo ditë.
Staff member
Moderator/e
Regjistruar
Jun 23, 2020
Mesazhe
1,930
Pëlqime
826
Pikë
113
Location
Bornholm Danimarke
Beje ndonje dhurate , ta haje djalli .
U lodhe duke mare .
Kjo bote eshte te japesh , pa te maresh 😂
 

Passion

V.I.P
Staff member
Administrator/e
Regjistruar
Jun 22, 2020
Mesazhe
2,487
Pëlqime
1,818
Pikë
113
Qeshtu!

Ka Cecua bicak. 😋
 
Top